Meist

Algselt loodi Trek Grupp OÜ loodi 2005ndal aastal. Alates ettevõtte asutamisest on põhiliseks tegevusalaks puitkarkassil põhinevate individuaalmajade tootmine ja ehitamine. Suurimaks saavutuseks kõikide oma tegevusaastate lõikes loeme oma toodangu jõudmise Skandinaviamaade ja teiste Euroopa riikide turule, hoides samas kindlalt oma kohta Eesti turul. 

Lisaks uute karkassmajade turustamisele, tegeleti aktiivselt veel ka erinevate remondi- ja renoveerimistööde teostamisega.

Alljärgnevalt loetelu kõikidest pakutavatest teenustest: 

  • Seinakonstruktsioonide / puitkarkassil põhinevate elementide tootmine ja monteerimine
  • Puidust vahelaeelementide tootmine ja monteerimine
  • Katuste puitfermide nagu ka katuste soojustatud valmiselementide tootmine ja monteerimine
  • Elumajade sise- ja välisviimistlusega moodulite tootmine
  • Vundamenditööd koos aluselementide paigaldamisega (väljastpoolt mineriidiga kaetud penoplastist moodulid)
  • Sisemised viimistlus- ja maalritööd
  • Vanade majade renoveerimine, kaasa arvatud katused, puitfassaadid jne

Tallinna linnast 20 km kaugusel paiknev tootmisüksus asus 1,200 m2 pinnal. Vahetult tootmistsehhi kõrval asus suur asfalteeritud plats, kus toimub toodangu laadimine veokite haagistele või siis merekonteineritesse. Tootmisüksuse ruumid olid soojustatud ja köetavad, mis võimaldas neil anda aastaringselt toodangut kuivades ja kvaliteetsetes tingimustes. Tootmishoone kõrgus võimaldas neil vajadusel laadida toodang transpordivahenditele ka siseruumides. Lisaks tootmisele toimus tootmishoones ka valmiselementide ja ehitusmaterjalide ladustamine kuni kliendile tarnimise hetkeni. Seina-, katuse-, vaheseinte ja katteelementide koostetööd teostatakse hüdraulilisel tööpingil, mis võimaldas kuni üheksa meetri pikkuste valmiselementide tootmist. Elementide kõrgust piiravaks teguriks on vaid Tellijale kauba tarnimiseks kasutatava transpordivahendi kõrgus (standard 2,7 m).

Sõltuvalt tööde mahtudest töötas nende tootmisüksuses kuue kuni kaheksa liikmeline spetsiaalse väljaõppe saanud spetsialistide meeskond. Kõik nad olid ettevõttes töötanud alates selle asutamisest ja kõigil neil oli kvaliteetse toodangu andmiseks vajalikud oskused ja kogemused.

Mitte vähemtähtsaks protsessiks konstruktsioonide tootmisel oli projekteerimine ning monteerimiseks vajalike jooniste koostamine. Tarviliku dokumentatsiooni koostasid nad täies mahus ise. Selleks kasutame spetsiaalset tarkvara. Spetsiifilisemad matemaatilised kalkulatsioonid ja arvestused oleme usaldanud meie kauaaegsete partnerite, inseneribüroode teha. Kogu vajamineva, tehniliste kalkulatsioonide ja jooniste kogumiku koostamine jäi nende hooleks.

Tänane päev

Kuigi Trek.ee enam teenuseid aktiivselt ei paku, on veebileht endiselt alles ja eesmärgiks on pakkuda infot kõikidele kellele huvi pakub nii ehitusteemadel, kui ka moodulmajadest ja muust.

Kui Sul on sisu osas ideid, kirjuta meile kasutades kontakti lehte.